Chcesz zostać
programistą .NET?

Naucz się programować od podstaw i rozpocznij swoją przygodę w branży IT!
 

DLACZEGO WARTO?

ris

WIARYGODNOŚĆ

Jesteśmy wpisani do Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod nr ew. 2.02/00149/2016

WSPARCIE

Po szkoleniu każdy uczestnik otrzymuje mentoring online. Pomagamy naszym kursantom w wykorzystaniu zdobytej wiedzy w pracy i do zdobycia nowej

WIEDZA

Nasi trenerzy wykorzystują na co dzień technologie, których uczą. Dzielimy się wiedzą na konferencjach branżowych i tworząc aplikacje edukacyjne.

WYGODA

Szkolenia odbywają się przy Rynku we Wrocławiu. Zapewniamy komputer na czas szkolenia.

O KURSIE

.NET to ogromna platforma programistyczna z MILIONEM możliwości. Do czego Ci się przyda?
Stworzysz dowolne aplikacje:
- desktopowe,
- webowe,
- rozproszone,
- gry,
- mobilne i wiele innych.

Nasz kurs jest przeznaczony dla osób, które chcą nauczyć się od podstaw programować w języku C#, umiejętnie poruszać po bazach danych i tworzyć aplikacje, takie jak np. Pokemon GO (słynna na całym świecie gra została stworzona w Unity opartym na języku C#)

Uczestnik zapozna się ze składnią języka C#, a następnie z jego pomocą napisze własne programy w technologiach Windows Forms, WPF, strony internetowe w technologiach ASP.NET Web Forms i MVC oraz aplikację rozproszoną.

To SZKOLENIE = minimum teorii i maksimum praktyki. Sprawdź, co oferujemy:
- Stworzysz tutaj kilka aplikacji, które będą Ci pomocne jako portfolio podczas rozmowy rekrutacyjnej. Wyobraź sobie, że obecnie na PRACUJ.PL znajduje się ok. 2000 ofert pracy dla programistów C#/.NET.
- Przedstawimy Ci wiele przykładów, z którymi na co dzień stykają się programiści. Praca odbywa się na najnowszych narzędziach, takich jak Visual Studio 2015, C# 6.0, Microsoft SQL Server 2016.
- Pokażemy Ci różnice w porównaniu do starszych wersji, które są często wykorzystywane w projektach komercyjnych.

Zapraszamy na dawkę wiedzy i dobrych praktyk w zakresie programowania. ZAPISZ SIĘ TUTAJ

Szczegółowy harmonogram

MENTORING PO SZKOLENIU

Jakie szkolenia są najbardziej wartościowe? Te, które łączą teorię z praktyką. Istotnym elementem jest też to, by uczestnik po zakończonym szkoleniu dalej pogłębiał zdobytą wiedzę, a szczególnie cenna jest wtedy możliwość bezpośredniego kontaktu z wykładowcą.

Oferowane przez nas szkolenie daje dużą ilość informacji na temat języka .NET. Niestety brak systematycznego ćwiczenia zaprzepaści zdobyte umiejętności, dlatego wiemy jak ważna jest praktyka - w GeekON mamy filozofię, że uczymy po to, aby uczestnicy naszych szkoleń potrafili wykorzystywać w praktyce zdobytą wiedzę.

Dlatego też każdy uczestnik szkoleń przez dwa miesiące (raz w tygodniu) otrzymuje od nas kilkanaście ćwiczeń do samodzielnego wykonania. Wraz z kolejnymi zadaniami przesyłamy odpowiedzi do poprzednich oraz dołączamy opisy tych trudniejszych, aby każdy mógł zrozumieć tworzenie skomplikowanych zapytań.

WYBIERZ DOGODNY TERMIN

Miasto Tryb Data
Wrocław Popołudniowy 7.03 - 13.06.2017
W każdy wtorek 17:00 - 21:00
Spotkanie we wtorek 2 maja zostaje przełożone na czwartek 27 kwietnia
Wybierz termin
Przesuń palcem tabelę, by zobaczyć więcej informacji

WYBIERZ PAKIET DLA SIEBIE

Pakiet podstawowy

Pakiet rozszerzony

Pakiet expert

2099zł brutto
2299zł brutto
3499zł brutto
Kurs programowania z profesjonalnym trenerem
Autorskie materiały szkoleniowe i dodatkowe materiały na pendrive
Komputer na czas szkolenia
Certyfikat ukończenia szkolenia
Dwumiesięczny mentoring online po szkoleniu
Czteromiesięczny mentoring online po szkoleniu
Książka do programowania
Dwumiesięczna praktyka zdalna
2099zł brutto
2299zł brutto
3499zł brutto
Przesuń palcem tabelę, by zobaczyć więcej informacji

RABATY NA SZKOLENIA

5sql
Zapisz minimum 2 osoby, a każde z Was otrzyma 5% rabatu na szkolenie
5sql
Zapisz się minimum 21 dni przed szkoleniem, a otrzymasz 5% rabatu
10sql
Skorzystaj z naszego szkolenia, a na każde kolejne otrzymasz 10% rabatu
starsql
U nas nie ma żadnych kruczków, więc wszystkie promocje łączmy ze sobą w celu uzyskania najatrakcyjniejszej oferty!

ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE

Dane uczestnika:
Skąd dowiedziałeś/aś się o szkoleniu?
Uwagi
Akceptuję regulamin:

ZOBACZ INNE NASZE SZKOLENIA

Programowanie baz danych

Podstawy języka SQL

 

Microsoft Excel

3 poziomy zaawansowania

 

VBA w Excelu

Podstawy tworzenia makr

TRENER

Krystian Brożek


Programista backend i baz danych, pasjonat nowoczesnych technologii. Jest trenerem, bo bardzo lubi dzielić się swoją wiedzą. Swoją przygodę z branżą IT rozpoczął od współpracy z Apple i Bankiem Zachodnim WBK. Obecnie pracuję przy projektach dla dużych spółek transportowych oraz związanych ze szkolnictwem.
Od kilku lat jest trenerem umiejętności technicznych – uczy praktycznego wykorzystania różnych technologii oraz oprogramowania. Dużo czasu spędza w narzędziach od Microsoft (platforma .NET, MSSQL, Windows Server i inne). Posiada liczne certyfikaty m.in. Microsoft (SQL Server i ISTQB).
Po pracy ratuje świat przed siłami Diablo i gra na gitarze oraz instrumentach klawiszowych.

OPINIE

  • kamila
    Cześć, jestem Kamila i aktualnie studiuję finanse i rachunkowość na drugim roku oraz pracuję w banku. Przystąpiłam do kursu SQL z jednego powodu. Zainteresował mnie nim mój chłopak Tomek, który studiuje informatykę. Miał trochę kłopotów z zaliczeniem zajęć więc zdecydowałam się na to, aby go wesprzeć nie tylko dobrymi słowami, ale także czynami. I udało mi się to, zmobilizowałam go do dalszego działania! Jeżdżę na różnorodne szkolenia, więc mam porównanie. Mogę potwierdzić, że szkolenie u Krystiana było przeprowadzone w sposób profesjonalny, z humorem i dawką energii. Jeśli chodzi o materiały szkoleniowe, to zaangażowanie firmy było na wysokim poziomie. Ty musiałeś przynieść tylko długopis. Osobiście głównie bazuję na MS EXCEL, więc gdybym miała się dalej dokształcać, to na pewno wybrałabym tę firmę. Polecam wszystkim i każdemu z osobna. Pełna profeska.
  • tomek
    Na studiach miałem problem z bazami danych. Pomimo usilnych starań nie byłem w stanie przyswoić sobie materiału związanego z SQL'em. Gdy przyszła pora na trzecie podejście do zaliczenia zajęć na studiach, postanowiłem wziąć sprawy w swoje ręce. Usłyszałem o kursie SQL od GeekON i poszedłem na szkolenie. Był to strzał w dziesiątkę. Trener podchodził do tematu bardzo profesjonalnie a ponadto na luzie. Grupa była mała, dzięki czemu Pan Brożek był w stanie wytłumaczyć każdemu materiał bardzo dokładnie, tak żeby wszyscy zrozumieli. Dodatkowo każdy posiadał własne stanowisko, komputer, materiały do pracy. Wystarczyło przynieść długopis i chęci do nauki. Bez problemu przyswoiłem podstawy SQL'a, co pozwoliło mi zaliczyć przedmiot na studiach. Nie żałuje żadnej minuty spędzonej na kursie.
  • ukasz
    Cześć, jestem Łukasz i obecnie studiuję informatykę na drugim roku. Zdecydowałem się rozpocząć kurs SQL ponieważ swoją przyszłość chcę prowadzić w kierunku baz danych. Bazy danych poznałem na uczelni, a później indywidualnie uczyłem się w domu. Mimo wszystko czułem się niepewnie i bardzo trudno było mi uzyskać zamierzony efekt. Kolega polecił mi kurs SQLa w GeekON. Szkolenie prowadzone jest w sposób profesjonalny i bardzo ciekawy. Prowadzący dokładnie tłumaczy składnię, a samo szkolenie jest połączone z dużą ilością praktycznych zadań, które są rozwiązywane i analizowane w trakcie kursu. Tam po prostu nie dało się nudzić, a czas płyną bardzo szybko. Obecnie jestem po szkoleniu, z którego jestem bardzo zadowolony. Dowiedziałem się sporo na temat SQL, dzięki czemu poruszam się w nim znacznie lepiej, a zadania w pracy nie sprawiają mi większych problemów. Zdecydowanie polecam!

KONTAKT

Imię i nazwisko
Adres email
Numer telefonu
Temat
Twoje pytanie
Dołącz do newslettera już dziś!
Otrzymasz 20zł zniżki na nasze szkolenia!
Pierwszy dowiesz się o bezpłatnych warsztatach!
I wiele innych :)